Trenerzy

PATRYK LEWANDOWSKI

Trener MMA i kickboxingu

ViceMistrz Europy i podwójny zdobywca Pucharu Polski w Bjj No-Gi. Zwycięzca Amatorskiego Pucharu KSW, medalista Mistrzostw Polski w MMA i Bjj,  a także Mistrz Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu i medalista Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w BJJ. Specjalizuje się w uderzanych sportach walki.

ARKADIUSZ NOWAKOWSKI

Trener Taekwondo Olimpijskiego

Posiadacz czarnego pasa (stopień Mistrzowski 2 dan). Wielokrotny Mistrz Polski, Multimedalista Pucharów Polski w Taekwondo Olimpijskim oraz imprez międzynarodowych. Wielokrotny uczestnik Pucharów Świata, w trakcie kariery zawodniczej długoletni członek Kadry Narodowej. Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

Na co dzień trener, nauczyciel i pedagog związany ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego.

DAWID GOŁEK

Trener Boksu

Dawid trenuje boks od 16 roku życia, bokserskie rzemiosło poznawał jako zawodnik bydgoskiej Astorii, swoją wiedzę poszerzał również jako Kickbokser chociażby w Poznańskim klubie Czerwony Smok. Od dziecka pasjonuje się sportem, stoczył kilkanaście walk bokserskich na arenie amatorskiej. Zdobyte doświadczenie przekłada na podopiecznych. Dodając świetną atmosferę na treningach boks z Dawidem to pozycja obowiązkowa!

ARIEL NEUMANN

Trener Kickboxingu

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski z ponad 13-letnim doświadczeniem w muaythai oraz K1. Przygodę sportów walki rozpoczął w klubie muaythai Legion Bydgoszcz. Sparing partner mistrzów świata muaythai. Zawodowo związany z Wojskiem Polskim.