POZNAJ NASZ KLUB

HUSARIA BYDGOSZCZ

Klub Sztuk Walki Husaria Bydgoszcz jest miejscem przyjaznym dla każdego, kto chce zacząć przygodę ze sztukami walki oraz dla doświadczonych osób, które chcą podnieść swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. 

Przestrzeń w Husarii Bydgoszcz jest dostosowana do treningów sztuk walki, treningów dla dzieci oraz do prowadzenia zajęć personalnych. 

Na zajęciach dopasowujemy plany treningowe do możliwości i aktualnych umiejętności każdego trenującego. Na zajęciach grupowych cenimy sobie indywidualne podejście i skupiamy uwagę na każdym z Was. Naszym celem jest nauka poprawnych nawyków ruchowych, techniki, zwiększenie świadomości ciała, budowanie kondycji i skuteczne wykorzystywanie nabytych umiejętności w walce. 

Zacznij przygodę ze sztukami walki w Bydgoszczy pod okiem najlepszych trenerów!

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

STAWIAMY NA ROZWÓJ

Jesteśmy klubem sportowym, który stawia sobie za cel ciągły rozwój niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Na zajęciach dla osób początkujących oferujemy pełne wprowadzenie, wsparcie i doradztwo dla osób, które nigdy nie miały do czynienia ze sportami walki. Osoby mające już kontakt ze sportami walki, zapraszamy do doskonalenia swoich zdolności pod okiem profesjonalistów, którzy z pasją przekażą swoją wiedzę.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Niekwestionowaną zaletą treningów w Husarii Bydgoszcz jest indywidualne podejście do każdej osoby, poprawa i eliminacja jego błędów oraz ciągłe doskonalenie techniki. Każda nowa osoba jest uczona od postaw materiału, więc można do nas dołączyć przez cały rok.

DOSKONAŁA KADRA TRENERSKA

Trenerzy w Husarii Bydgoszcz to osoby, z doświadczeniem, które mają na swoim koncie wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Przeczytaj więcej o osiągnięciach naszych trenerów w zakładce “Trenerzy”!

DOGODNA LOKALIZACJA

Klub sportowy Husaria Bydgoszcz mieści się na osiedlu Błonie, 10 min od centrum miasta.

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ZAJĘCIA