K1

TRENINGI KICKBOXINGU W HUSARII BYDGOSZCZ

Kickboxing to sztuka walki w stójce, na którą składa się niezwykła szybkość, precyzja i technika. Ten sport łączy w sobie ciosy pięściami i kopnięcia. Na treningach kickboxingu staramy się uświadomić, jak ważne jest panowanie nad własnym ciałem, precyzja i technika. Kickboxing charakteryzuje się wysoką intensywnością ćwiczeń, dzięki czemu znacznie poprawisz swoją wydolność organizmu, zredukujesz tkankę tłuszczową i poprawisz metabolizm.

Treningi sztuk walki to idealny pomysł na rozładowanie swoich emocji i zyskanie pewności siebie poprzez podniesienie swojej sprawności i ciągłą naukę samoobrony, co ma również duże znaczenie.

KICKBOXING - DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZAJĘCIA?

Na treningi kickboxingu zapraszamy młodzież od 16 roku życia i dorosłych. Na treningach mogą uczęszczać kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku. Zajęcia są dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tym sportem walki-grupa podstawowa oraz dla średniozaawansowanych i zaawansowanych osób.

KICKBOXING - CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Na treningach kickboxingu swoją naukę zaczniesz od poprawnej postawy, która jest niezwykle istotna podczas walki. Poznasz różne techniki zadawania ciosów pięściami oraz wiele rodzajów kopnięć m.in. podstawowe, obrotowe i z wyskoku. Do poprawy dynamiki i szybkości wykorzystujemy przyrządy wolnostojące. Oprócz ćwiczeń typowo technicznych, regularnie pracujemy nad kondycją wykorzystując do tego ćwiczenia siłowe i interwałowe.

TRENER PROWADZĄCY

Patryk Lewandowski

ViceMistrz Europy i podwójny zdobywca Pucharu Polski w Bjj No-Gi. Zwycięzca Amatorskiego Pucharu KSW, medalista Mistrzostw Polski w MMA i Bjj,  a także Mistrz Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu i medalista Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w BJJ. Specjalizuje się w uderzanych sportach walki.